Marzec w skrócie

Marzec w skrócie

Marzec w skrócie

08 marca z okazji „Dnia Kobiet” w placówce odbyło się spotkanie integracyjne. Panowie hojnie obdarowali seniorki życzeniami, kwiatami, a nawet własnoręcznie wykonaną biżuterią. Program artystyczny został przygotowany przez członków zespołu teatralnego „Pozytywni” oraz „Hosadyna od Lubina”.
Konkurs fotograficzny „Oblicza kobiety 60+” został rozstrzygnięty 10 marca. Wzięli w nim udział uczestnicy WTZ „Przytulisko”, WTZ „Słoneczko”, Centrum Psychiatrii i Psychologii „Mariamed” oraz Domu Dziennego Pobytu „Senior”. Jury w składzie: Wiesław Radojewski, Agnieszka Anioł, Marlena Bielecka wyłoniło zwycięzców: I miejsce – Mariusz Bogusiewcz, II – Piotr Stefańczyk, III – Joanna Trubicka, IV – Bettina Godlewska, V – Gabriela Ostapowicz. Laureatom gratulujemy, wszystkim dziękujemy za udział.
Zgodnie z tradycją 21 marca powitaliśmy wiosnę. Udaliśmy się na spacer do Doliny Zimnicy, gdzie czekały na nas smaczne, pieczone kiełbaski i gorąca herbata. Nie zabrakło zabaw, śpiewu i dobrego humoru. Królową wiosny została p. Maria, a królem p. Witold.
28 marca wzięliśmy udział w szkoleniu pt. „Cyberbezpieczeństwo w sieci”, które odbyło się w Bibliotece Pedagogicznej w Lubinie. Szkolenie poprowadziła dla nas Pani Agnieszka Perek – Kubaj – kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Legnicy.
Jesteśmy wdzięczni za wspólnie spędzone chwile. Zapraszamy na kolejne wydarzenia w kwietniu.