Międzypokoleniowe Impresje Teatralne

Międzypokoleniowe Impresje Teatralne

Międzypokoleniowe Impresje Teatralne

Jest takie miejsce zaczarowane, gdzie bajka z życiem się miesza. To, co tam widzisz czasem Cię smuci, a innym razem rozśmiesza. Na scenie grają piękni aktorzy albo też lalki jak żywe. Wszystkie historie bardzo przeżywasz i wierzysz, że są prawdziwe. Przepiękne stroje i dekoracje zachwyt wzbudzają niemały, siedzisz w fotelu i zapominasz na chwilę o świecie całym …
Właśnie takie emocje towarzyszyły Międzypokoleniowym Impresjom Teatralnym, które odbyły się 03 czerwca w Centrum Kultury „Muza”. Na scenie z przedstawieniem „Księżniczka na ziarnku grochu” zaprezentował się zespół teatralny „Pozytywni” z Domu Dziennego Pobytu „Senior”. Aktorzy po raz kolejny udowodnili, że w każdym wieku można realizować swoje pasje.
Z programem „Bajki nie bajki dla małych i dużych” wystąpiły dzieci, a także młodzież i dorośli z pracowni artystycznej Centrum Działań Twórczych w Lubinie.
Pomysłodawcami wydarzenia byli: Stowarzyszenie Seniorów „Trzeci Wiek” oraz MOPS – DDP „Senior”. Spotkanie było realizacją części projektu „Organizacja Imprez Międzypokoleniowych” finansowanego przez Gminę Miejską Lubin.